De Leuven Bears als 1e naar de kwartfinales in de Beker van België
© photonews
De Leaven Bears hebben zich als 1e geplaatst voor de kwartfinales in de Beker van België. Ze klopten een derdeklasser.
Dit weekend worden in de Beker van België de 1/8-finales afgewerkt. De eersteklassers spelen in een heen- en terugwedstrijd tegen elkaar. De andere duels worden in 1 wedstrijd afgewerkt.
De Leuven Bears moesten tegen derdeklasser Mailleux-Comblain. Ze pakten gemakkelijk de zege. Het werd 73-108 en zo plaatsten ze zich voor de kwartfinales. {READALSO}
Spirou Charleroi en Okapi Aalst speelden vrijdagavond tegen elkaar en Spirou nam een stevige optie voor de kwartfinales. Het werd in eigen huis 102-82. Zondag is er de terugwedstrijd.
Met Bergen tegen titelverdediger Limburg United was er nog een 3e wedstrijd. Daar is nog alles mogelijk. In Bergen werd het 87-87. De terugwedstrijd is zondag op het veld van Limburg.